کد خبر :   264  | تاریخ خبر : 1396/11/11  | ساعت : 12:31

عزم موسسه رازی برای حضور در بازارهای خارجی


معاون تحقیق و تولید فرآورده های بیولوژیک موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی بر شناسایی تهدیدها و فرصت ها و تبدیل تهدیدها به فرصت تاکید کرد و گفت: خروج از تنگنا و ورود به بازارهای خارجی و صادرات از محورهای اصلی برنامه های این معاونت محسوب می شود.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روبط عمومی موسسه رازی، دکتر علی آمقی رودسری در جلسه هم اندیشی و ارائه برنامه های آینده موسسه رازی که با حضور رئیس و معاونین در سالن اجتماعات زنده یاد دکتر میرشمسی برگزار شد، با تاکید بر لزوم آموزش منابع انسانی در جهت توسعه و پیشرفت موسسه، اظهار کرد: اقدامات مناسبی در جهت تدوین برنامه راهبردی موسسه انجام شده و ادامه دارد تا در نهایت به کاربرد منجر شود و بر اساس آن فعالیت های لازم انجام گیرد.

وی افزود: با توجه به وجود برنامه راهبردی و وضعیت موجود، جایگاه معاونت تحقیق و تولید فرآورده های بیولوژیک موسسه رازی تا یک سال آینده در این برنامه مشخص خواهد شد تا بر اساس آن حرکت کنیم.

معاون تحقیق و تولید فرآورده‌های بیولوژیک موسسه رازی ادامه، تکمیل و بهینه سازی فرآیندهای موجود، شناسایی تهدیدها و فرصت ها، تبدیل کردن هرچه بیشتر تهدیدها به فرصت و نیز حرکت جدی برای خروج از تنگنا و ورود به بازارهای خارجی و صادرات را از محورهایش اصلی برنامه های این معاونت عنوان کرد.

دکتر آمقی خاطرنشان کرد: برای اجرای مناسب و شایسته برنامه ها، راهی جز همبستگی و اتحاد میان مجموعه موسسه رازی وجود ندارد و همه باید خود را صاحب این موسسه بدانند و برای پیشرفت، حرکت هدفمند و بهینه سازی آن تلاش کنند.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار