کد خبر :   276  | تاریخ خبر : 1396/11/21  | ساعت : 14:46

ورزشکاران موسسه رازی جوایز مسابقات دهه فجر را درو کردند


ورزشکاران موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با کسب رتبه های برتر در مسابقات ورزشی ویژه دهه فجر، بیشترین جوایز را از آن خود کردند.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

 به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی ویژه گرامیداشت دهه فجر با حضور ورزشکاران پایگاه های تابعه جهاد کشاورزی حوزه 2291 حضرت ثامن الائمه (ع) سپاه ناحیه امام سجاد (ع) شهرستان کرج در موسسه رازی برگزار و جوایز این مسابقات به نفرات برتر اهدا شد.

در این رقابت ها که به مدت یک هفته در سه رشته والیبال، شنا و تنیس روی میز به میزبانی موسسه رازی و موسسه اصلاح نهال و بذر برگزار شد، ورزشکاران موسسه رازی بیشترین جوایز را کسب کردند.

 براساس این گزارش، مسابقات شنای این رقابت ها با حضور 24 شرکت کننده در دو رده سنی زیر 40 سال و بالای 40 سال در موسسه رازی برگزار شد که در گروه زیر 40 سال، محمدباقر قدیری و محمد کلانترزاده از موسسه رازی و علیرضا اویسی از جهاد کشاورزی شهدای استان البرز به ترتیب عناوین اول تا سوم و در گروه بالای 40 سال حمید فلاحت پیشه، محسن مهدوی نسب از موسسه رازی و محمد تقی الماسی از پایگاه بسیج احمد متوسلیان به ترتیب موفق به کسب رتبه های برتر شدند.

 در بخش تنیس روی میز، 26 شرکت کننده در موسسه اصلاح نهال و بذر با یکدیگر رقابت کردند که محسن ضامن، مهدی نادری و مجید دهقان نیری هر سه نفر از موسسه رازی به ترتیب رتبه های اول، دوم و سوم  را از آن خود کردند.

اما در مسابقات والیبال نیز که به میزبانی موسسه رازی برگزار شد، هشت تیم در مرحله مقدماتی به رقابت پرداختند که پس از برگزاری مسابقات نیمه نهایی و فینال، تیم پایگاه بسیج شهید چمران موسسه رازی با اقتدار به مقام نخست این رقابت ها دست یافت.

 تیم های پایگاه انصار المهدی موسسه اصلاح نهال و بذر، پایگاه سلمان فارسی موسسه آب و خاک و پایگاه شهدای جهاد کشاورزی استان البرز نیز در جایگاه دوم تا چهارم این رقابت ها ایستادند.

 

 

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار