کد خبر :   290  | تاریخ خبر : 1396/11/25  | ساعت : 09:34

موفقیتی دیگر برای مجله موسسه رازی/

نشریه علمی پژوهشی "آرشیو رازی" در یکی از مهمترین بانک های علمی اطلاعاتی جهان درج شد


سردبیر نشریه علمی – پژوهشی "آرشیو رازی" موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی از درج این نشریه در بانک علمی اطلاعاتی جهان پاب مِد (PubMed) خبر داد.
 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر رسول مدنی درباره درج مجله "آرشیو رازی" در یکی از مهمترین بانک های علمی اطلاعاتی دنیا گفت: با تلاش مستمر و پیگیری همکاران دفتر نشریه علمی پژوهشی آرشیو رازی، این نشریه از این پس در یکی از بانک های علمی اطلاعاتی جهان با نام PubMed درج (ایندِکس) می شود.

 وی افزود: "پاب مِد" یکی از مهمترین بانک های اطلاعاتی دنیا در زمینه تحقیقات پزشکی، دامپزشکی و دارویی است و ایندکس شدن مجله آرشیو رازی در این بانک، موفقیت بزرگی برای این نشریه قدیمی محسوب می شود.

 عضو هیئت علمی موسسه رازی با بیان اینکه اکنون تمام مقالات نشریه آرشیو رازی با جستجو در این بانک معتبر جهانی قابل دسترسی است، یادآور شد: نشریه آرشیو رازی پس از ایندکس شدن در بانک های ایرانی مانند mag iran، ISC، SID و بانک های خارجی WebAgris، Doaj، SCOPUS، Ggate، IndexCopernicus به این مهم نائل شده است. 

وی اضافه کرد: تمام نسخه های "آرشیو رازی" از شماره نخست در سال ١٩٣٩ میلادی تا امروز به صورت فایل پی دی اف به آدرس http://archrazi.areeo.ac.ir/ موجود است.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار