کد خبر :   299  | تاریخ خبر : 1396/12/05  | ساعت : 16:08

بخش فنی و مهندسی موسسه رازی حق بزرگی بر گردن حوزه سلامت عمومی جامعه دارد


معاون تضمین کیفیت موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی با اشاره به نقش مهندسان در حفظ و نگهداری تجهیزات این موسسه گفت: بخش فنی و مهندسی موسسه رازی حق بزرگی بر گردن حوزه سلامت عمومی جامعه دارد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر مهرداد راسخی در مراسم بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و گرامیداشت روز مهندس که شنبه پنجم اسفندماه با حضور رئیس موسسه، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در موسسه رازی، معاونان و مدیران این موسسه برگزار شد، ضمن تبریک و قدردانی از مهندسان این مجموعه اظهار کرد: این افراد در خدمات رسانی و حفظ سلامت ٨٠ میلیون ایرانی و تامین غذای سالم برای آنان به صورت غیر مستقیم نقشی بسیار مهم و اساسی دارند.

وی با تاکید بر اینکه تصور جامعه امروزی بدون برخورداری از ظرفیت مهندسان، بسیار سخت و امکان ناپذیر است، افزود: اگر تلاش ها و زحمات مهندسان در موسسه رازی نبود، اتاق های تمیز و سایر تجهیزات مورد نیاز برای تولید فرآورده های بیولوژیک را در اختیار نداشتیم و این موضوع نشان از اهمیت این بخش دارد.

معاون تضمین کیفیت موسسه رازی با بیان اینکه این مجموعه نقش مهمی در تامین سلامت غذایی و انسانی جامعه دارد، خاطرنشان کرد: بخش فنی و مهندسی موسسه رازی حق بزرگی بر گردن حوزه سلامت عمومی جامعه دارد.

در ادامه مهندس حسین راهی با اشاره به اینکه جهت گیری مثبتی در راستای تحقق اهداف آتی موسسه بوجود آمده و ما نیز در همین راستا حرکت می کنیم، گفت: قابلیت های موسسه رازی در بسیاری از زمینه ها بی نظیر است و علی رغم مشکلات موجود در کشور به واسطه تحریم ها، ماشین آلات و تجهیزات وارد شده در موسسه از هرگونه سرویس های نصب، پشتیبانی و خدمات رسانی بی نیاز هستند.

وی خلاقیت را ذات مهندسی عنوان کرد و افزود: افراد زیادی در موسسه رازی دارای این ویژگی هستند و این امر سبب شده تا همیشه راهی برای رویارویی با مشکلات موجود داشته باشیم، این تلاش مضاعف موجب شده هیچ وقفه در حفظ و نگهداری تجهیزات مهم و اولیه برای تولیدات موسسه را توسط بخش فنی و مهندسی شاهد نباشیم.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار