کد خبر :   319  | تاریخ خبر : 1396/12/23  | ساعت : 14:28

پیرو قرار دادی دو جانبه در سال ٩٤؛

موسسه رازی خواستار سرعت عمل شهرداری کرج در اجرای تعهدات خود شد


مسئولان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در جلسه ای با مسئولان شهری کرج، اجرای مفاد قرار داد مشترک بین موسسه و شهرداری را مورد تاکید قرار دادند.

 

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر غلامرضا شکری معاون برنامه ریزی و پشتیبانی موسسه رازی با اشاره به قرارداد موسسه رازی و شهرداری کرج،  از برگزاری جلسه ای برای تسریع در روند اجرای مفاد این قرارداد خبر داد و گفت: این جلسه به تازگی با حضور مسئولان موسسه رازی، مسئولان شهری و نماینده ای از استانداری البرز در موسسه رازی برگزار شد.

 وی، تکمیل و تحویل ساختمان آبله حداکثر تا ٤ ماه آینده، پرداخت بخشی از مطالبات پیمانکاران پروژه های ساختمان بسته بندی و سردخانه مرکزی و ساختمان های MMR و QC، نصب درب در ورودی شمالی موسسه ظرف ١٠ روز ، تکمیل سردر و نماد تبلیغاتی موسسه طی یک ماه، آسفالت خیابان پشت دیوار نرده کشی شده و نصب درب در قسمت شمالی موسسه را از بندهای مهم و اساسی این نشست برشمرد و خواستار اجرای آن با سرعت بخشیِ تمام شد.

دکتر شکری با تاکید بر اینکه اجرای تعهدات شهرداری کرج به موسسه رازی به طور جدی پیگیری می شود، اظهار کرد: در همین ارتباط جلسه ای نیز با دادستان کرج برگزار شد و دادستان بار دیگر ضمن بیان اهمیت و جایگاه موسسه در منطقه و کشور، دستور داد شهرداری تعهداتش به موسسه رازی را با سرعت بیشتری اجرا کند.

به گفته معاون موسسه رازی، با توجه به امضای شخص دادستان کرج، این قرارداد از هر جهت دارای ضمانت اجرا است.

دکتر مهرداد راسخی معاون تضمین کیفیت و دکتر علی آمقی رودسری معاون تحقیق و تولید فرآورده های بیولوژیک موسسه رازی، محمد کریم شفیعی قائم مقام شهردار کرج، عسگر نصیری معاون فنی و عمرانی شهردار، مدیران کل ابنیه و معابر شهرداری نیز در این جلسه حضور داشتند.

گفتنی است؛ مطابق این قرار داد، شهرداری کرج متعهد است در قبال موافقت موسسه برای ادامه عملیات تعریض بلوار "موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی" واقع در ضلع شمالی موسسه، نسبت به بازسازی ساختمان آبله، تکمیل ساختمان های MMR و QC و ساخت ساختمان های بسته بندی و سردخانه مرکزی در موسسه رازی اقدام کند.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار