کد خبر :   329  | تاریخ خبر : 1397/02/05  | ساعت : 13:23

با هدف افزایش واکسن های طیور اعلام شد؛

اهتمام موسسه رازی شعبه مرند برای تکمیل طرح های تحقیقاتی نیمه تمام


معاون پژوهش موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه شمال غرب کشور، تکمیل طرح های تحقیقاتی نیمه تمام با هدف افزایش تعداد واکسن های طیور تولیدی در این شعبه را رویکرد سال جاری در حوزه تحقیقات و پژوهش اعلام کرد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر سید مهدی موسویان با بیان اینکه تا پایان امسال طرح تحقیقاتی جدیدی در شعبه شمال غرب موسسه رازی (مرند) تصویب نخواهد شد، گفت: محققان و کارشناسان این شعبه توان خود را برای تسریع در پایان رساندن پروژه های نیمه تمام به کار خواهند گرفت.

وی همگرایی در پژوهش و تمرکز نیروهای تحقیقاتی به منظور انجام سریع پروژه های مصوب R&D را رویکرد این معاونت در سال جدید نام برد و افزود: ارائه دست کم دو محصول جدید در سال 97 از دیگر برنامه های در دستور کار است.

دکتر موسویان افزود: همچنین، محوریت طرح های تحقیقات دامپزشکی بر اساس نیاز واقعی بخش های تحقیق و توسعه (R&D)، تولید و درخواست آنها خواهد بود و اولویت های تحقیقاتی نیز مبتنی بر توسعه سبد واکسن روغنی بیماری های طیور است.

معاون پژوهش موسسه رازی شعبه شمال غرب در مورد طرح های در دست اجرای این شعبه، به طراحی و تولید صنعتی واکسن سه گانه نیوکاسل، آنفلوانزا و گامبورو، طراحی و تولید نیمه صنعتی واکسن آنفلوانزا تیتر بالا، طراحی و تولید نیمه صنعتی واکسن سه گانه نیوکاسل، برونشیت و EDS، طراحی و تولید کیت تشخیص آزمایشگاهی نیوکاسل و آنفلوانزا، تولید آزمایشگاهی و نیمه صنعتی واکسن نیوکاسل+ND و بررسی های کنترلی و آزمایش فیلدی اشاره کرد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار