کد خبر :   421  | تاریخ خبر : 1397/05/13  | ساعت : 10:19

حضور اعضاي گروه علوم دامپزشكي فرهنگستان علوم در موسسه رازي


 ظرفیت ها، چالش ها و برنامه های موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در نشست هم اندیشی اعضای گروه علوم دامپزشکی فرهنگستان علوم و رئیس موسسه رازی بررسی شد.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، اعضای گروه علوم دامپزشکی فرهنگستان علوم با حضور در موسسه رازی، در جلسه مشترک با پیشکسوتان، رئیس و معاونان موسسه شرکت کردند تا درباره مسائل و چالش های مختلف موسسه رازی گفت و گو کنند.

 در این نشست صمیمی که دکتر محمد وجگانی رئیس انجمن ایمونولوژی و آلرژی ایران، دکتر محمد قلی نادعلیان مدیر بخش دامپزشکی فرهنگستان، دکتر عباسعلی مطلبی عضو فرهنگستان علوم و سایر اعضای گروه دامپزشکی این فرهنگستان حضور داشتند، دکتر علی اسحاقی رئیس موسسه رازی در سخنانی ضمن اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های متعدد این موسسه، موانع و مشکلات پیش رو را برشمرد.

تبیین ضرورت و اهمیت وجود موسسه رازی به عنوان مجموعه ای تاثیرگذار و نقش آفرین در عرصه سلامت، نیاز گسترده به واکسن های کارآمد، وضعیت کنونی واکسن سازی و پیش بینی آینده این صنعت در دنیا، شرایط صنعت واکسن در ایران، ارائه راهکار برای استفاده بهینه از ظرفیت ها و تاکید بر ضرورت تغییر رویکرد مقامات ارشد کشور به حوزه واکسن از جمله مباحثی بود که در این نشست به آن پرداخته شد.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار