کد خبر :   428  | تاریخ خبر : 1397/05/17  | ساعت : 09:53

رئیس موسسه رازی:

زندگی انسان امروز بیش از هر زمانی مرهون تلاش فعالان عرصه خبر است


رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در پیامی با تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار گفت: زندگی انسان امروز بیش از هر زمانی مرهون تلاش فعالان عرصه خبر است.

برای مشاهده عکس در ابعاد اصلی ، بر علامت ذره بین روی تصویر کلیک نمایید

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر علی اسحاقی در پیامی به مناسبت فرا رسیدن 17 مردادماه، روز خبرنگار را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

رئیس موسسه رازی در این پیام آورده است: زندگی انسان امروز، بيش از هر زمان ديگر مرهون تلاش فعالان عرصه خبر و اطلاع رساني است.

وی ادامه داده است: آناني که بدون هیچ چشمداشتی، آگاهي بخشي به جامعه را رسالت خويش قرار داده و با تراوش رنج و غم و شادي مردم از قلم متعهد خود "چو عضوي به درد آورد روزگار  دگر عضوها را نمانـد قرار"  را عينيت مي‌بخشند.

دکتر اسحاقی در بخشی دیگر از این پیام، فرارسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار و روز پاسداشت مقام انسان های آزاده ای که برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فرو گذار نمی کنند را به تمام خبرنگاران گرانقدر تبریک گفت و افزوده است: از تلاش های صادقانه شما در زمینه  اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه از خدمات موسسه تحقیقات و اکسن و سرم سازی رازی تقدیر و تشکر می نمایم.

در پایان این پیام آمده است: امید است در سایه الطاف ایزد سبحان در راستای اعتلای نام ایران اسلامی موفق و پیروز باشید.

مطالب مرتبط
جدیدترین اخبار